Kurumsal

20 Ekim 2015

Kurumsal

Otelimiz Ankara’nın merkezinde bulunmaktadır. Şehir merkezindeki önemli yerlere yürüme mesafesindedir. Yakınında kamu kurumları ve alışveriş merkezleri, postane, metro, tren garı, şehir içi dolmuş durakları bulunmaktadır. Özellikle iş seyehatleri gereği Ankara’da konaklaması gereken müşterilerimize evlerindeki rahatlığı yaşatabilmek amacıyla çalışmaktayız.

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, güvenilir kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Gelişime açık öneri ve görüşlere yer vererek, sürekli tercih edilen sektörde önemli bir marka olmak Ankara’nın turizm değerlerine katkı sağlamak ülkemizin tanıtım ve gelişmesine destek olan bir işletme olmaktır.

Kurumsallaşan firmalar arasında yer almak için profesyonel yönetim ve personeliyle hızla ilerleme gösteren işletmemiz; bugünlerde etkinliğimiz, çevikliğimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla misafirlerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde artırmak ve turizmde çığır açan yeniliklere öncü olmak istemektedir.

 

Misyonumuz

Güçlü şirket imajı.
Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübe.
Kaliteli ve güler yüzlü hizmet.
Rekabetçi fiyatlar.
Genç, dinamik ve kalifiye personel.
Uzun vadeli ve güvenilir iş ortaklığı.
Çevresel ve sosyal sorumluluk.